Modeláž nehtů a gelové nehty


Jde o metodu vytvrzování UV gelů pod UV světlem. Gelové nehty vypadají přirozeně a jsou na údržbu velmi nenáročné. Můžete s nimi zacházet jako kdyby byly vaše vlastní (lakovat, odlakovávat, pilovat atd.). Zároveň u nás nabízíme mnoho variant zdobení, barev a v neposlední řadě velmi oblíbenou modeláž nehtů tzv. permanentní francii. To vše podle vašich přání a nápadů. Pokud si nebudete vědět rady, můžete si u nás ve studiu vybrat ze vzorových nehtů, nebo vám designérka ochotně poradí. Doba trvání cca 1,5 hod, dodělání po 3 až 5 týdnech (záleží na rychlosti růstu nehtů).

nehtová modeláž

Manikúra s P-shine:

Manikúra je velmi příjemná. Hlavním cílem manikúry je mít upravené, pevné a zdravé vaše nehty včetně upraveného nehtového valu kolem nehtů. Jeden z kroků této manikúry je P-shine (japonská manikúra), která je založená na včelím vosku a pudru a dokonale vám zregeneruje a zpevní váš přírodní nehet. Též vypadá velmi pěkně a leskle. P-shine vám v nehtech vydrží cca 14 dní podle toho jak si nehty odlakováváte a namáčíte. Manikúra je vhodná též pro muže. Doba trvání cca 30 minut.

nehtová modeláž

Manikúra s P-shine:Manikúra je velmi příjemná. Hlavním cílem manikúry je mít upravené a zdravé vaše nehty včetně upravené kůžičky kolem nehtů. Jeden z kroků této manikúry je P-shine (japonská manikúra), která je založená na včelím vosku a pudru a dokonale vám zregeneruje a zpevní váš přírodní nehet. Též vypadá velmi pěkně, leskle. Manikúra je vhodná též pro muže. Doba trvání cca 30 minut.

gelové nehty a manikúra

Parafínový zábal + masáž rukou:

Parafínový zábal s masáží je báječná věc na uvolnění a odreagování se od každodenního stresu. Též je vhodné tento proces spojit s manikúrou, ale to je na každém z vás. Tento zábal s masáží vám prokrví a zahřeje příjemně ruce a nádherně vám zjemní pokožku. Vřele doporučujeme na tuto kúru chodit lidem kteří mají stále studené nebo nateklé ruce nebo těm, kteří si chtějí dopřát 15ti minutový odpočinek. Doba trvání cca 15 až 20 minut.

:: Kontakt
Nails for you
Pod Lysinami 477/8
Praha 4 – Hodkovičky
:: Otevírací doba
Pracovní dobu je možné přizpůsobit po předchozí telefonické dohodě podle potřeb klientů!
:: Objednávky- gelové nehty
Martina736 536 270
Marti.en4u@seznam.cz
:: Navštivte náš Facebook

stránky modeláž nehtů , gelové nehty, nehtové studio - modeláž nehtů created by Ondzej
Najde zde inspiraci pro objednání na francouzskou manikúru, gelové nehty, modeláž nehtů, pedikúru a prodlužování řas. Modeláž nehtů v Praze a fotky gelových nehtů vše na těchto stránkách